Elektromontáže silnoproud slaboproud

spolehlivá firma

Nabízíme Vám různé druhy prací v oboru elektromontáže silnoproud a slaboproud od připojování elektrospotřebičů, jako jsou například varné desky, digestoře apod., úpravy bytových elektroinstalací. Dále provádíme nové elektroinstalace v bytech, domech nebo průmyslových objektech.

Elektromontážní práce - nabídka

elektromontáže Zajišťujeme elektro - revize a ostatní práce spojené s elektro obory. Provádíme tedy široké spektrum elektromontážních prací, při kterých používáme nejkvalitnější materiály a součástky těch nejlepších výrobců. Našimi dodavately jsou: Emas, Elzed, Alza.cz, kvalitní jističe od firmy Bonega, Oez, ABB.Hlavním cílem firmy je zodpovědné, odborné a spolehlivé provádění všech nabízených služeb. Komplexní služby v oboru elektroinstalací od bezplatného rozpočtu až po předání realizované zakázky s revizí používáme profesionální nářadí od firem: Bosch, Makita, Narex. Následný servis v době záruky i po ní za ceny stálého zákazníka. Naší vizitkou jsou spokojení zákazníci a profesionální výsledky.

O kvalitě námi poskytovaných služeb se můžete přesvědčit, pokud nás kontaktujete. Naším hlavním cílem je Vaše spokojenost.

elektrorozvodná skříňPři práci s elektřinou a elektroinstalacemi je vždy lepší využít služeb certifikovaného odborníka v oboru elektromontáží než riskovat znehodnocení elektrospotřebiče či materiálu a v horších případech i vážné zdravotní úrazy.
Využijte proto našich schopností a dovedností u elektroinstalací většího či menšího rozsahu! S výsledkem budete jistě spokojeni.

Proč právě elektroinstalační práce od nás?

  • poskytujeme komplexní služby za příznivé ceny
  • nabízíme elektroinstalace na klíč
  • máme mnohaleté zkušenosti a vysokou odbornost v oblasti elektromontáží
  • kvalitní reference zákazníků
  • upřednostňujeme individuální přístup ke každé zakázce

Nabídka pro stavební a elektrikářské firmy - spolupráce na projektech

Nabízíme spolupráci se stavebními a elektrikářskými firmami na projektech formou subdodávek. Jsme nakloněni jakékoliv profesionální formě spolupráce.

pohotovost
elektro - voda 24 hod

Středočeský, Liberecký
a Královéhradecký kraj

mapa

VOLAT TEL.: 603 543 113

NON - STOP 24hod / 7dní


Penzion v Českém ráji - Petr Bureš

Kotle Blaze Harmony